top of page
Jan Traxler.jpg

TELEFON

+420 776 739 619

Jan Traxler

privátní investiční poradce

Asi se mohu označit za průkopníka placeného poradenství formou odměny ze zisku. Jako finanční a investiční poradce jsem začal pracovat v roce 2004, ale neztotožnil jsem se s politikou vysokých poplatků a provizních systémů většiny finančních institucí. A tak jsem se rozhodl jít vlastní cestou a o tři roky později jsem založil firmu FINEZ Investment Management, která začala poskytovat privátní investiční poradenství klientům s investovaným majetkem od 10 milionů korun.

 

V roce 2021 jsem pak založil multi-fond Otakar, kde jsou stejné investice dostupné investorům již od 1 milionu korun. Kromě toho radím se správou investic také několika církevním organizacím a nadacím. Příležitostně pořádám investiční kurzy pro privátní bankéře a finanční poradce.

 

Jsem odborným garantem portálů Nemovitostní-fondy.cz a FKI-fondy.cz a autorem více než 700 odborných článků a publikací. Na přelomu let 2023 a 2024 jsme se dohodli na spojení FINEZ Investment Management s Long Capital a společném pokračování pod značkou Long Capital.

bottom of page